Víkendový pobyt na statku Anglická sezóna s jógou a rodinnými konstelacemi

9. - 11. 9. 2022, 3denní pobyt s jógou a rodinnými konstelacemi na statku v Hobšovicích

Cena: 6.500 Kč

Varianty:

Na tento pobyt budete ještě dlouho vzpomínat. Během 3 společných dní si užijeme nádherného prostředí statku Anglická sezóna a prožijeme spoustu báječných momentů.


Nádherné prostředí statku Anglická sezóna v Hobšovicích u Slaného je ideálním prostředím pro relaxaci a naladění se na sebe. Čekají nás lekce jógy se Zuzanou Šimečkovou a rodinné konstelace se skvělou terapeutkou Alenou Hladíkovou.


Cena 6.500 Kč zahrnuje: ubytování na 2 noci, plnou vegetariánskou penzi, čaj a vodu po dobu celého pobytu a připravený program (více informací níže).
Nezávazná rezervace

A co nás čeká?

JÓGA - užijeme si společně lekce Hatha a Jin jógy, které vždy uzpůsobuji dané skupině, která se sejde podle aktuálního rozpoložení a naladění. Moje lekce jsou pomalejší a terapeutické. Jsou vhodné jak pro jógové nováčky, tak pro pravidelně praktikující. Každou pozici lze upravit tak, aby vyhovovala i lidem s pohybovým omezením.

RODINNÉ KONSTELACE - terapeutická metoda, kterou popsal německý psychoterapeut Bert Hellinger. Jedná se o metodu, díky které můžeme nahlédnout do souvislostí a vztahů mezi členy rodiny nebo jiných systémů. Jak rodinné konstelace přesně fungují lze těžko popsat slovy a platí zde, že dokud je člověk nevyzkouší, nepochopí. Možná nepochopí ani poté, ale minimálně pocítí, že něco jako energie skutečně existuje a díky této metodě lze rozklíčovat a dokončit události v daném systému tak, aby nám nebránily žít život v harmonii. Ať už člověk řeší rodinné nebo partnerské vztahy, zdraví nebo nespokojenost v životě a nevíme co s tím - ve všech těchto případech nám rodinné konstelace mohou pomoci. Během našeho pobytu povede rodinné konstelace terapeutka Alenka Hladíková z Litoměřic, která je i mou osobní průvodkyní.

Rozhovor o rodinných konstelacích

Během soboty budeme stavět celkem 6 konstelací. Pokud si chcete postavit vlastní konstelaci, příplatek je 600 Kč na místě a je třeba si ji rezervovat (aktuálně je 5 volných míst). Ostatní účastníci budou participovat v rolích. Nikdy není náhoda proč si nás dotyčný do role vybere, vždy je to téma, které se nás do jisté míry týká a máme tak možnost i tímto způsobem ho odblokovat a zpracovat.

Těším se na Vás všechny. Zuzana


pátek 9. 9.

po 14:00 - příjezd

17:00 - seznámení a ukázka 1. rodinné konstelace s Alčou Hladíkovou

18:30 - večeře

20:00 - večerní meditace


sobota 10. 9.

7:30 - ranní jóga se Zuzkou

9:00 - snídaně

10:00 - rodinné konstelace

12:30 - oběd

14:30 - pokračování s rodinnými konstelacemi

17:00 - klidná večerní jóga

18:30 - večeře


neděle 11. 9. - den odjezdu

7:30 - ranní jóga se Zuzkou

9:00 - snídaně

10:00 - volná zábava - sdílení dojmů, dotazy, koupání v biotopu,...

12:30 - oběd

odjezd po obědě

* program může být lehce upraven podle aktuálního naladění a potřeb skupiny


O STATKU ANGLICKÁ SEZÓNA
Statek Anglická Sezóna je klidné místo ve vesnici Hobšovice, která je vzdálena pouhých 30 km severně od Prahy. Přesto nezasažené civilizačním stresem a stranou turistického ruchu. Statek je jako stvořený pro skupinová setkání všeho druhu. Interiéry ve stylu staré Anglie zapůsobí na všechny Vaše smysly. Statek byl velmi citlivě zrekonstruován nynějšími majiteli, kteří dbají o jeho rozvoj a udržitelnost. Biotop, klidná zahrada a domácí kuchyně z lokálních surovin jsou už jen milým bonusem.

Více informací o statku.