Víkendový pobyt na statku Anglická sezóna s jógou, tancem a rodinnými konstelacemi

27. / 28. - 30. 1. 2022, 3 nebo 4denní pobyt s jógou, tancem a rodinnými konstelacemi na statku v Hobšovicích

Cena: 5.300 / 5.800 Kč

Na tento pobyt budete ještě dlouho vzpomínat. Během 3 nebo 4 společných dní si užijeme nádherného prostředí statku Anglická sezóna a prožijeme spoustu báječných momentů s podobně naladěnými lidmi.

Pojďme si zpříjemnit dlouhé zimní období v nádherném prostředí statku Anglická sezóna v Hobšovicích u Slaného. Čekají nás lekce jógy, meditace, tanec se mnou - Zuzanou Šimečkovou a ochutnávka rodinných konstelací s terapeutkou Alenou Hladíkovou.

Přijet můžete ve čtvrtek 27. 1. nebo v pátek 28. 1. 2022 dle Vašich potřeb.


Cena zahrnuje: ubytování na 2 nebo 3 noci, plnou vegetariánskou penzi, čaj a vodu po dobu celého pobytu a připravený program - jóga, tanec, rodinné konstelace,...

V případě, že by pobyt nemohl proběhnout kvůli vládním nařízením, peníze Vám budou vráceny v plné výši.Nezávazná rezervace

A co nás čeká?

JÓGA - užijeme si společně lekce Hatha a Jin jógy, které vždy uzpůsobuji dané skupině, která se sejde podle aktuálního rozpoložení a naladění. Moje lekce jsou pomalejší a terapeutické. Jsou vhodné jak pro jógové nováčky, tak pro pravidelně praktikující. Každou pozici lze upravit tak, aby vyhovovala i lidem s pohybovým omezením.

TANEC - nebudeme se učit konkrétní kroky, budeme se hýbat podle toho, jak potřebujeme. Tanec je skvělý prostředek na rozproudění energie a propuštění nahromaděné energie ve formě potlačených emocí. Je to způsob sebevyjádření a uvolnění se. Není se čeho bát. Nechte se vést hudbou, svým tělem a radostí z pohybu a přítomného okamžiku.

RODINNÉ KONSTELACE - terapeutická metoda, kterou popsal německý psychoterapeut Bert Hellinger. Jedná se o metodu, díky které můžeme nahlédnout do souvislostí a vztahů mezi členy rodiny nebo jiných systémů. Jak rodinné konstelace přesně fungují lze těžko popsat slovy a platí zde, že dokud je člověk nevyzkouší, nepochopí. Možná nepochopí ani poté, ale minimálně pocítí, že něco jako energie skutečně existuje a díky této metodě lze rozklíčovat a dokončit události v daném systému tak, aby nám nebránily žít život v harmonii. Ať už člověk řeší rodinné nebo partnerské vztahy, zdraví nebo nespokojenost v životě a nevíme co s tím - ve všech těchto případech nám rodinné konstelace mohou pomoci. Během našeho pobytu povede rodinné konstelace terapeutka Alenka Hladíková z Litoměřic, která je i mou osobní průvodkyní.

Rozhovor o rodinných konstelacích

Během soboty budeme stavět celkem 6 konstelací. Pokud si chcete postavit vlastní konstelaci, příplatek je 600 Kč na místě a je třeba si ji rezervovat (aktuálně je 5 volných míst). Ostatní účastníci budou participovat v rolích. Nikdy není náhoda proč si nás dotyčný do role vybere, vždy je to téma, které se nás do jisté míry týká a máme tak možnost i tímto způsobem ho odblokovat a zpracovat.

Těším se na Vás všechny. Zuzana


čtvrtek 27. 1.

16:30 - příjezd a ubytování

17:30 - seznamovací kruh a tanec se Zuzkou

18:30 - večeře

20:00 - večerní meditace


pátek 28. 1.

7:30 - ranní jóga se Zuzkou

9:00 - snídaně

volná zábava - povídání u kafíčka, výlet, procházka, pro otužilce koupání v biotopu :-)

12:30 - oběd

16:00 - tanec na uvolnění emocí se Zuzkou

18:00 - večeře

20:00 - večerní meditace


sobota 29. 1.

7:30 - ranní jóga se Zuzkou

9:00 - snídaně

9:30 - rodinné konstelace s Alenkou Hladíkovou

12:30 - oběd

13:30 - pokračování s rodinnými konstelacemi

18:30 - večeře


neděle 30. 1. - den odjezdu

7:30 - ranní jóga se Zuzkou

9:00 - snídaně

10:30 - tanec na rozloučenou

12:30 - oběd

odjezd po obědě

* program může být lehce upraven podle aktuálního naladění


O STATKU ANGLICKÁ SEZÓNA
Statek Anglická Sezóna je klidné místo ve vesnici Hobšovice, která je vzdálena pouhých 30 km severně od Prahy. Přesto nezasažené civilizačním stresem a stranou turistického ruchu. Statek je jako stvořený pro skupinová setkání všeho druhu. Interiéry ve stylu staré Anglie zapůsobí na všechny Vaše smysly. Statek byl velmi citlivě zrekonstruován nynějšími majiteli, kteří dbají o jeho rozvoj a udržitelnost. Biotop, klidná zahrada a domácí kuchyně z lokálních surovin jsou už jen milým bonusem.

Více informací o statku.