Víkendový pobyt s jógou a Wim Hof Metodou na statku Polánka u Malešova

20. - 22. 10. 2023 | 3denní pobyt s jógou a metodou Wima Hofa na statku u Kutné Hory

Pobytem provází: Filip Zeman a lekcemi jógy Zuzana Šimečková

Kapacita: max. 20 osob

Cena: 6.750 Kč

  • zvýhodněná cena pro Vašeho parťáka | 6.550 Kč

Na tento pobyt budeme ještě dlouho vzpomínat. Během 3 společných dní si užijeme harmonické prostředí statku Polánka u Malešova a báječné prožitky ve skupině podobně naladěných účastníků.


Příjemné prostředí statku je ideální pro relaxaci a naladění se na sebe. Perfektní kombinace kurzu Wim Hof Metody s Filipem Zemanem a lekcí jógy se Zuzanou Šimečkovou, sauna, pohoda a podzimní příroda. Co víc si přát..


Cena 6.750 Kč (6.550 Kč) zahrnuje: ubytování na 2 noci, plnou vegetariánskou penzi, čaj a vodu po dobu celého pobytu a připravený program (více informací níže).JÓGA - užijeme si společně lekce Hatha a Jin jógy, které jsou vždy uzpůsobené dané skupině podle aktuálního rozpoložení a naladění. Lekce budou pomalejší a terapeutické. Jsou vhodné jak pro jógové nováčky, tak pro pravidelně praktikující. Každou pozici lze upravit tak, aby vyhovovala i lidem s pohybovým omezením. 

WIM HOF METODA - kombinuje specifické dechové techniky, práci s chladem a nastavení mysli. Je to prostá, avšak velice účinná metoda s vědecky prokázanými pozitivními účinky na naše zdraví. Její výhodou je fakt, že ji můžeme praktikovat v pohodlí vlastního domova a nepotřebujeme k ní žádné přístroje či drahé pomůcky. Jedinečný nástroj k provozování metody všichni již máme. Je to naše tělo skrývající obrovský potenciál a sílu, kterou pomáháme praxí metody objevit.

Těšíme se na Vás. Zuzana & Filip


PROGRAM

pátek | den příjezdu

kdykoliv po 14:00 - příjezd

17:00 - seznámení a uvítací kruh

18:30 - večeře

20:00 - večerní meditace se Zuzkou


sobota

7:15 - ranní jóga se Zuzkou

8:15 - snídaně

9:00 - kurz Wim Hof Metody s Filipem

12:30 - oběd

13:30 - pokračování kurzu Wim Hof Metody s Filipem

17:00 - klidná večerní jóga

18:30 - večeře

20:00 - sauna


neděle | den odjezdu

7:15 - ranní jóga se Zuzkou

8:15 - snídaně

9:30 - společné sdílení dojmů a oficiální zakončení víkendu, procházka nebo volná zábava 

12:30 - oběd

odjezd po obědě

* Program může být upraven podle aktuálního naladění a potřeb skupiny tak, aby vše příjemně plynulo.O STATKU POLÁNKA

Statek Polánka je rodinné ubytování nacházející se 12 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele. K dispozici je velká zahrada a bezplatné soukromé parkoviště. Necelých 9 km od statku je dostupné historické centrum Kutné Hory se všemi jeho krásami a vybavením.

Statek Polánka poskytuje útulné ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a v některých případech také s výhledem na jezero. Všechny pokoje jsou vybavené ložním prádlem a ručníky.

Více informací o statku.