S kým se můžete potkat

Zuzana Šimečková

Zuzka vystudovala Management na univerzitě ve Skotsku, kde se začala zajímat o zdraví a psychiku. Vlastní potřeba ji poté přivedla k práci s emocemi a emočními bloky.

Ve svých 30-ti letech opustila lukrativní pracovní pozici a založila Open Mind Project, aby mohla šířit osvětu na tato témata. Je lektorkou jógy a hormonální jógové terapie a věnuje se Bachově květové terapii.

Facebook

Instagram

Hanka Šemíková - Léčení života

Hanka vystudovala Mezinárodní obchod, Mezinárodní politiku a diplomacii. Postupně byla bankéřkou, projekt manažerkou a také majitelkou malého pekařství. 

Život ji ale navedl k jejímu pravému poslání - pomáhat ostatním objevovat cestu šťastného života a svého skutečného já. Hanka je certifikovanou konzultantkou Metafyzické Anatomie. Má obrovský dar vhledu a schopnost vidět skryté souvislosti života.

Web

PharmDr. Margit Slimáková

Margit vystudovala farmacii a dietologii. Je expertkou v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu. Její doporučení se opírají o osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. 

Stojí za celou řadou skvělých projektů, pořádá přednášky, natáčí videa, rozhovory a napsala "Velmi osobní knihu o zdraví," ve které shrnuje svá doporučení a zkušenosti.

Facebook

Instagram

Lenka Skalická

Lenka Vás svým hlubokým pohledem osloví během několika vteřin. 

Je lektorkou jógy, pilates, tance a energetického cvičení čchi-kung. Její prožitkové lekce, při kterých využívá různé techniky a hudbu, pomáhají pracovat s emocemi a uvolnit tělo i mysl. Lenka učí ve studiu MarLen v Čelákovicích. 

Facebook