Online diskuze k dokumentu E-Motion 2.0

Viděli jste dokument E-Motion 2.0 a vyvstaly Vám nějaké otázky? Chtěli byste se dozvědět více o emocích a o tom, jak s nimi pracovat?

Právě proto jsme pro Vás připravili online diskuze o emocích se Zuzanou Šimečkovou, autorkou projektu Open Mind Project.

Termíny

  • pondělí 28. 11. 2022, 19:00 - O emocích a jak s nimi pracovat
  • pondělí 12. 12. 2022, 19:00 - Emoce a vztahy
  • pondělí 30. 1. 2022, 19:00 - Vztah k sobě

Každá diskuze bude trochu jiná a bude trvat přibližně 60 minut. Bude prostor pro Vaše dotazy - jak k dokumentu E-Motion 2.0, tak k daným tématům. 

Cena

Diskuze jsou pro Vás zDARma jako poděkování za zakoupení dokumentu E-Motion 2.0 a jako podpora na Vaší cestě k sebe-poznání. 

Jak se připojit?

Diskuze budou probíhat přes platformu Zoom a je potřeba ji mít staženou. Kameru i mikrofon můžete mít po celou dobu diskuze vypnuté, pokud je Vám to příjemnější. Budete-li mít nějaké dotazy, můžete se zeptat zapnutím mikrofonu nebo přes chat. 

Zaregistrujte se pomocí formuláře níže na vybraný termín a dejte si prosím připomínku do diáře. 

Zaregistrovat se můžete pouze na jeden termín nebo na všechny tři.

Počet míst je omezený, proto pokud se zaregistrujete a později zjistíte, že se nebudete moci zúčastnit, dejte nám vědět, abychom místo mohli uvolnit případným náhradníkům.

Den před diskuzí Vám do e-mailu zašleme odkaz na připojení přes Zoom. Pokud by Vám e-mail nedošel, koukněte do složky "Spam" nebo "Nevyžádaná pošta", kam e-mail může spadnout. V případě, že by ani tam e-mail nebyl, napište na e-mail info@omproject.cz

Rezervujte si své místo