S kým se můžete potkat

Zuzana Šimečková

Zuzka vystudovala Management na University of Aberdeen ve Skotsku, kde se začala zajímat o zdraví a psychiku. Vlastní potřeba ji poté přivedla k práci s emocemi a emočními bloky.

V roce 2019 opustila pozici investiční makléřky a založila Open Mind Project, aby mohla šířit osvětu na tato témata. Je lektorkou jógy a hormonální jógové terapie a věnuje se Health Coachingu a Bachově květové terapii.

Web

Facebook

Instagram

Tik Tok

MUDr. Soňa Juricová

Soňa absolvovala Lékařskou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Postupně se dostala k rehabilitaci a odtud přes tejpování a akupunkturu k psychosomatice. S pacienty pracuje komplexně - bio-psycho-sociálně a vnímá souhru těla, mysli a emocí.

Za sebou má řadu kurzů, odborných stáží, včetně zahraničních a je jedna z prvních atestovaných lékařů v psychosomatické medicíně. Dnes se naplno věnuje rehabilitační a psychosomatické praxi a také workshopům na tato témata.

Web

LinkedIn

Instagram

Petr Bavlšík

Petr pracoval 16 let na manažerské pozici a neustálý stres se podepsal na jeho zdraví. Poruchy spánku a pocity vyčerpanosti přerostly až k začátkům depresivních stavů.

Jeho nynější manželka mu tehdy doporučila hormonální jógu pro muže podle Dinah Rodrigues, která mu během pár týdnů pomohla natolik, že se rozhodl stát se certifikovaným lektorem a tuto skvělou metodu předávat i dalším mužům.

Web

Facebook

Instagram

Nikola Bencelová

Niki vystudovala vyšší zdravotnickou školu a pedagogiku na Masarykově univerzitě. Několik let působila ve zdravotnictví, ale každodenní práce v laboratoři se podepsala na jejím vlastním zdraví. Zakotvila tedy u popularizace vědy.

Nyní se však věnuje lektorství face yogy a obličejových masáží. Jejím heslem je "Krásná tvář se bez zdravého těla neobejde", proto tyto techniky opírá o health coaching a výživové poradenství.

Web

Facebook

Instagram

Ing. Monika Novotná

Monika vystudovala ekonomii na České zemědělské univerzitě v Praze a víc než 13 let pracovala jako specialistka on-line komunikace a eCare. 

Život ji ale postupně navedl směrem k nalézání přirozených prostředků pro obnovu a udržení zdraví. Absolvovala kurz výživového poradce a následně 4leté studium Klinické nutriční medicíny, čemuž se dnes terapeuticky věnuje. Ve své praxi využívá IRIS diagnostiku (rozbor oční duhovky) a další metody celostní medicíny. 

Web

Ing. Miroslava Juričová, Ph.D.

Mirka vystudovala klinickou biologii a chemii, analýzu potravin a analytickou chemii. Tři roky pracovala jako zástupce vedoucí v potravinářské a farmaceutické laboratoři. 

Aktuálně se věnuje komplexnímu výživovému poradenství s přesahem do přírodní medicíny.

Web

Mgr. Lucia Růžičková PhD.

Lucia vystudovala částicovou fyziku. Poté pobývala pár let v CERNu a stala se doktorkou věd. Několik let následně pracovala jako datová analytička. Až ji postupně život přivedl na cestu koučinku.

Nyní se věnuje životnímu a energetickému koučinku a také metodě NLP.

Web

Filip Zeman

Filip vystudoval ekonomii a management a také sociologii na UK. Má 20 let zkušeností s tvorbou a řízením sociálních a vzdělávacích projektů. Před 3 lety začal praktikovat otužování, které mu pomohlo překonat náročné období jeho života.

Wim Hof metoda ho uchvátila natolik, že se stal certifikovaným instruktorem  a nyní ji s radostí předává dál.

Web

Rozhovor s Filipem