S kým se můžete potkat

Zuzana Šimečková

Zuzka vystudovala Management na univerzitě ve Skotsku, kde se začala zajímat o zdraví a psychiku. Vlastní potřeba ji poté přivedla k práci s emocemi a emočními bloky.

V roce 2019 opustila pozici investiční makléřky a založila Open Mind Project, aby mohla šířit osvětu na tato témata. Je lektorkou jógy a hormonální jógové terapie a věnuje se Bachově květové terapii.

Facebook

Instagram

Hanka Popelková - Léčení života

Hanka vystudovala Mezinárodní obchod, Mezinárodní politiku a diplomacii. Postupně byla bankéřkou, projekt manažerkou a také majitelkou malého pekařství. 

Život ji ale navedl k jejímu pravému poslání - pomáhat ostatním objevovat cestu šťastného života a svého skutečného já. Hanka je certifikovanou konzultantkou Metafyzické Anatomie.

Web

PharmDr. Margit Slimáková

Margit vystudovala farmacii a dietologii. Je expertkou v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu. Její doporučení se opírají o osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. 

Stojí za celou řadou skvělých projektů, pořádá přednášky, natáčí videa, rozhovory a napsala "Velmi osobní knihu o zdraví," ve které shrnuje svá doporučení a zkušenosti.

Facebook

Instagram

Ing. Miroslava Juričová, Ph.D.

Mirka vystudovala klinickou biologii a chemii, analýzu potravin a analytickou chemii. Tři roky pracovala jako zástupce vedoucí v potravinářské a farmaceutické laboratoři. 

Aktuálně se věnuje komplexnímu výživovému poradenství s přesahem do přírodní medicíny.

Web

Mgr. Lucia Růžičková PhD.

Lucia vystudovala částicovou fyziku. Poté pobývala pár let v CERNu a stala se doktorkou věd. Několik let následně pracovala jako datová analytička. Až ji postupně život přivedl na cestu koučinku.

Nyní se věnuje životnímu a energetickému koučinku a také metodě NLP.

Web 

Filip Zeman

Filip vystudoval ekonomii a management a také sociologii na UK. Má 20 let zkušeností s tvorbou a řízením sociálních a vzdělávacích projektů. Před 3 lety začal praktikovat otužování, které mu pomohlo překonat náročné období jeho života.

Wim Hof metoda ho uchvátila natolik, že se stal certifikovaným instruktorem  a nyní ji s radostí předává dál.

Web