S kým se můžete potkat

Zuzana Šimečková

Zuzka vystudovala Management na University of Aberdeen ve Skotsku, kde se začala zajímat o zdraví a psychiku. Vlastní potřeba ji poté přivedla k práci s emocemi a emočními bloky.

V roce 2019 opustila pozici investiční makléřky a založila Open Mind Project, aby mohla šířit osvětu na tato témata. Je lektorkou jógy a hormonální jógové terapie a věnuje se Health Coachingu a Bachově květové terapii.

Web

Facebook

Instagram

Tik Tok

Suvereno

Suve (Lukáš Lacko) je svobodným umělcem, který se věnuje tzv. vědomému hip hopu. Jeho více než 20letá hudební tvorba má obrovský přesah a poukazuje na témata související s aktuálním děním ve společnosti i osobním rozvojem.

Kromě 10 hudebních desek vydal i úspěšnou knihu Proměna (Premena), pořádá kempy Napojení zaměřené na osobní rozvoj a také přednáší na školách svůj motivačně-výchovný program pro mládež.

Web

Facebook

InstagramMUDr. Soňa Juricová

Soňa absolvovala Lékařskou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Postupně se dostala k rehabilitaci a odtud přes tejpování a akupunkturu k psychosomatice. S pacienty pracuje komplexně - bio-psycho-sociálně a vnímá souhru těla, mysli a emocí.

Za sebou má řadu kurzů, odborných stáží, včetně zahraničních a je jedna z prvních atestovaných lékařů v psychosomatické medicíně. Dnes se naplno věnuje rehabilitační a psychosomatické praxi a také workshopům na tato témata.

Web

LinkedIn

Instagram

Petr Bavlšík

Petr pracoval 16 let na manažerské pozici a neustálý stres se podepsal na jeho zdraví. Poruchy spánku a pocity vyčerpanosti přerostly až k začátkům depresivních stavů.

Jeho nynější manželka mu tehdy doporučila hormonální jógu pro muže podle Dinah Rodrigues, která mu během pár týdnů pomohla natolik, že se rozhodl stát se certifikovaným lektorem a tuto skvělou metodu předávat i dalším mužům.

Web

Facebook

Instagram

Nikola Bencelová

Niki vystudovala vyšší zdravotnickou školu a pedagogiku na Masarykově univerzitě. Několik let působila ve zdravotnictví, ale každodenní práce v laboratoři se podepsala na jejím vlastním zdraví. Zakotvila tedy u popularizace vědy.

Nyní se však věnuje lektorství face yogy a obličejových masáží. Jejím heslem je "Krásná tvář se bez zdravého těla neobejde", proto tyto techniky opírá o health coaching a výživové poradenství.

Web

Facebook

Instagram

Ing. Monika Novotná

Monika vystudovala ekonomii na České zemědělské univerzitě v Praze a víc než 13 let pracovala jako specialistka on-line komunikace a eCare. 

Život ji ale postupně navedl směrem k nalézání přirozených prostředků pro obnovu a udržení zdraví. Absolvovala kurz výživového poradce a následně 4leté studium Klinické nutriční medicíny, čemuž se dnes terapeuticky věnuje. Ve své praxi využívá IRIS diagnostiku (rozbor oční duhovky) a další metody celostní medicíny. 

Web

Ing. Miroslava Juričová, Ph.D.

Mirka vystudovala klinickou biologii a chemii, analýzu potravin a analytickou chemii. Tři roky pracovala jako zástupce vedoucí v potravinářské a farmaceutické laboratoři. 

Aktuálně se věnuje komplexnímu výživovému poradenství s přesahem do přírodní medicíny.

Web

Mgr. Lucia Růžičková PhD.

Lucia vystudovala částicovou fyziku. Poté pobývala pár let v CERNu a stala se doktorkou věd. Několik let následně pracovala jako datová analytička. Až ji postupně život přivedl na cestu koučinku.

Nyní se věnuje životnímu a energetickému koučinku a také metodě NLP.

Web

Filip Zeman

Filip vystudoval ekonomii a management a také sociologii na UK. Má 20 let zkušeností s tvorbou a řízením sociálních a vzdělávacích projektů. Před 3 lety začal praktikovat otužování, které mu pomohlo překonat náročné období jeho života.

Wim Hof metoda ho uchvátila natolik, že se stal certifikovaným instruktorem  a nyní ji s radostí předává dál.

Web

Rozhovor s Filipem