MANUÁL SEBE-LÉČENÍ

aneb Emoce jako klíč k uzdravení

Jednoduchý a praktický průvodce pro každého, kdo se rozhodne vydat cestou skutečného uzdravení. Čehokoliv, co ho v životě trápí.

Pro každého, kdo již chápe, že cesta ke zdraví, harmonii a svobodě vede pouze skrze přijetí vlastní zodpovědnosti. Za vše, co je součástí našeho života. Neboť teprve pak můžeme cokoliv v našem životě skutečně a trvale změnit.

Manuál na základě svých dlouholetých poznatků a zkušeností sepsala Hanka Popelková, aby pomohla vysvětlit jednoduché zákonitosti života, které bývají velmi často nepochopeny. A toto nepochopení nám brání ubírat se v životě směrem, kterým si přejeme.

Po zakoupení obdržíte Manuál SEBE-LÉČENÍ v .pdf formátu.


"Ne, nenabízím žádnou zázračnou techniku nebo metodu, jejíž praktikování ze dne na den změní náš život. Nevěřím totiž, že nějaká taková existuje. Nabízím ale komplexní pohled do příčin a následků toho, co se v našich životech odehrává. Do pravidel hry, kterou tady na Zemi všichni hrajeme. Protože když pochopíme příčinu, můžeme změnit následek. A když známe pravidla, teprve pak hra dostává smysl." 

~ Hanka Popelková ~

Ale teorie nestačí. Protože život se nežije teoreticky. A proces uzdravování také nelze oddělit od našeho každodenního života. Právě naopak. Skutečného uzdravení lze dosáhnout pouze v rámci něj. A proto jsou obsahem Manuálu nejen odpovědi na otázky PROČ?, ale hlavně JAK? 

Na 30 stránkách získáte komplexní a propojený pohled na podstatu života jako takového včetně jeho individuální podoby a dozvíte se odpovědi i na následující otázky:

KDO JSME A PROČ JSME.

JAKÝM ZÁKONŮM PODLÉHÁME.

JAK SI TVOŘÍME SVOJI REALITU A JAK JI MŮŽEME ZMĚNIT.

PROČ MÁME TAKOVÉ RODIČE/PARTNERY/DĚTI, JAKÉ MÁME.

JAKOU ROLI HRAJÍ V NAŠEM ŽIVOTĚ EMOCE.

PROČ PŘICHÁZÍ NEMOC.

JAK PRAKTIKOVAT EMOČNÍ A ENERGETICKÉ SEBE-LÉČENÍ.

ČÍM SI PROCES ZLEPŠENÍ/UZDRAVENÍ MŮŽEME NEVĚDOMĚ BLOKOVAT.

SCHÉMA PŘÍČINY A NÁSLEDKU.


RECENZE:

Tak jako spousta lidí jsem se i já po procitnutí z ryzího materialismu vydal na cestu nekonečného hledání duchovních pravd. Stal se ze mě konzument nejrůznějších ideologií a metod a ani jsem si nevšimnul, že v mém běžném, lidském životě se toho vlastně zas tak moc nezměnilo. Podobný příběh vidím bohužel všude kolem sebe. Na e-booku MANUÁL SEBE-LÉČENÍ mě potěšil jeho upřímný záměr, vrátit člověka zpátky do života, k rovnováze a smysluplnosti. To vše pomocí minimalistického popisu principů, které stojí za to přijmout, a jednoduchého návodu, který popisuje každodenní praxi.

- Václav L. -