Měsíční kurz SEBE-LÁSKA, SEBE-PŘIJETÍ, SEBE-HODNOTA A SEBE-VĚDOMÍ v Třebíči

4. 10. - 1. 11. 2023  |  každou středu  |  18:45 - 20:15

Studio Spirit Třebíč

Cena: 2.400 Kč

Vede: Zuzana Šimečková

SEBE-LÁSKA, SEBE-PŘIJETÍ, SEBE-HODNOTA, SEBE-VĚDOMÍ - trochu "profláklá" slova, na která už mnozí mohou mít alergii. A přesto bychom na ně neměli zanevřít, protože tyto kvality ovlivňují náš život na mnoha úrovních. Jak je pěstovat, proč jsou tak důležité a jak je možné, že se spíše nemáme, než máme rádi? O tom bude tento kurz. 


Cena zahrnuje: 5 živých setkání, skripta, lahvička namíchaných Bachových esencí na míru a další podpůrné materiály.


Maximální kapacita: 18 osob.


VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠENÍ NÍŽE.


"Člověk, který se má rád, ze sebe vyzařuje zvláštní sympatii, která druhé instinktivně přitahuje."

~ Honza Menděl ~


PROČ SEBE-LÁSKA, SEBE-HODNOTA, SEBE-PŘIJETÍ A SEBE-VĚDOMÍ? 

Protože je to téma u každé druhé konzultace s mými klienty. Možná i proto, že je to od dětství i moje velké téma a vím, jak se může zdát nepřekonatelné naučit se sebe bezpodmínečně milovat a přijímat. Jsou to kvality, které máme často pošramocené a ovlivňují náš život ve všech směrech. Pokud tyto kvality nemáme zdravě vybudované, je těžké být sebe-vědomým jedincem, což se odráží v různých aspektech našeho života - zdraví, vztahy, práce, hojnost nebo nastavení si vlastních hranic a nepodlehnutí manipulaci... 


MOHU VÁM SLÍBIT, ŽE PO KURZU BUDETE MÍT TYTO KVALITY NA 100% VYBUDOVANÉ, BUDE Z VÁS TRYSKAT SEBE-VĚDOMÍ, BUDETE POCIŤOVAT BEZPODMÍNĚČNOU SEBE-LÁSKU A BUDETE SI VĚDOMI SVÉ SEBE-HODNOTY V TOM NEJVYŠŠÍM SMYSLU? 

Nemohu. Je to proces, který vyžaduje trpělivost a vědomou práci. Všechno bude záležet hlavně na Vás a Vaší ochotě se měnit a s jednotlivými tématy pracovat.


Co Vám ale mohu slíbit..

že budete vědět, proč je tak důležité tyto kvality začít pěstovat, odkud pramení, že sebe-vědomím, sebe-láskou a pocitem sebe-hodnoty neoplýváte nebo proč je pro Vás tak těžké dojít sebe-přijetí. A hlavně Vás vybavím praktickými tipy a technikami, jak začít a postupnými kroky dosáhnout stavu zdravě sebe-vědomé bytosti. To celé podpoříme Bachovými esencemi, které namíchám přímo pro Vás. Po celou dobu Vám budu k dispozici jako podpora a tak trochu Vás povedu za ruku, protože vím, že ta cesta může být někdy velmi překvapivá a ne vždy úplně příjemná. Rozhodně však stojí za to.

Jsem přesvědčená, že až si jednou budeme všichni vědomi sebe samých a budeme sami sebe milovat, svět bude rájem na Zemi. To bude sice ještě chvíli trvat, ale když začneme u sebe, uděláme pro to maximum a hlavně si vytvoříme svůj svět a svou realitu, kterou si přejeme žít. 


A CO KONKRÉTNĚ NÁS ČEKÁ?

V bezpečném prostředí si budeme povídat a sdílet na témata související se sebe-láskou, sebe-hodnotou, sebe-přijetím a sebe-vědomím. Budeme společně dělat různé praktické techniky, které podpoří celý proces. Během setkávání ode mně dostanete vždy jednoduché "domácí úlohy", jejichž pravidelné provádění Vám umožní se posouvat. Nejsme ale ve škole, takže nechám čistě na Vás, jak k nim budete přistupovat. Zkuste tento společný čas využít naplno a načerpat z něj co nejvíce pro sebe.

Možná se pro Vás tento kurz stane nový začátkem ke spokojenějšímu životu.
V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mail: zuzana.simecek@gmail.com.

Těším se na Vás. Zuzana


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.