Film E-Motion 2.0

Jak nás ovlivňují nezpracované emoce a emoční bloky? Co nám brání prožívat láskyplné vztahy a žít spokojený život ve zdraví?

E-Motion je australsko-americko-britský film, který zkoumá, jak emoce ovlivňují fyziologii lidského těla a jak, když jsou negativní emoce nahrazeny pozitivními, dochází k prospěšným fyzickým změnám. Tým odborníků na emoce z celého světa sdílí svou moudrost a metody na odstranění negativních emocí, aby ukázali lidstvu cestu ke zdraví a osvícení.

Film E-Motion 2.0 je takovou vstupní branou k pochopení, jak naše emoce fungují. Co nám brání najít svého ideálního partnera? Jak k nám promlouvá nemoc? Proč se nám některé situace v životě opakují stále znovu a znovu? A jak můžeme prožívat spokojený život ve zdraví? Odpovědi nejen na tyto otázky můžete najít v tomto 70-ti minutovém dokumentu, který Vám nabízí nový náhled na souvislosti Vašeho života.

"E-Motion bude mít velmi pozitivní vliv na vývoj lidského vědomí."

~ Bruce H. Lipton, Ph.D. ~

Film máte po zakoupení ke shlédnutí tolikrát, kolikrát potřebujete. 

Ve filmu E-Motion 2.0 je spousta zajímavých informací, proto Vám doporučujeme se k dokumentu čas od času vrátit. Vždy tam totiž uslyšíte něco, co jste před tím nezaznamenali a většinou je to informace, kterou zrovna slyšet potřebujete. 


Reference

Tento snímek mi otevřel oči. Uvědomila jsem si, že mě emoční nastavení ovlivňuje víc, než jsem si do té chvíle dokázala představit. Taky mi došlo, že jsem dlouhou dobu své emoce potlačovala. A přesně tady začalo mé zkoumání. Zkoumání souvislostí mezi tím, co cítím a tím, co se mi v životě děje. Protože nic není náhoda.

Zuzana Šimečková

Zakladatelka Open Mind Project

Úžasný film, který bych doporučovala zhlédnout úplně všem! O síle podvědomí, které je tak mocné. "Vědomí je pouze špička ledovce, podvědomí je zbytek ledovce pod hladinou." Pro mě spousta uvědomění a aha momentů.. Že zadržené emoce se v těle mohou hromadit a vzniká bolest nebo nemoc. Jak se s touto informací dá pracovat. Zmíněny různé techniky. Celý film je protknutý příběhem mladého páru, který vše krásně doplňuje. Film jsem viděla 3x a určitě ne naposledy. Líbí se mi moc a vřele doporučuji!

Kamila Barboříková

Farmaceutka


Odborníci vystupující ve filmu E-Motion 2.0: 

Alain Herriott, Dr. Bradley Nelson, Dr. Darren Weissman, Dr. Joe Dispenza, Don Tolman, Nassim Haramein, Neale Donald Walsch, Raymon Grace, Robert G. Smith, Sonia Choquette, Dr. Amelia Hardwick, Michelle Schrader, Jonathan Tripodi.

Režie: Frazer Bailey

Produkce: Justin Lyons

Stopáž: 72 min.

České znění