E-Motion 2.0

Jak nás ovlivňují nezpracované emoce a emoční bloky? Co nám brání prožívat láskyplné vztahy a žít spokojený život ve zdraví?

E-Motion je australsko-americko-britský dokument, který zkoumá, jak emoce ovlivňují fyziologii lidského těla a jak, když jsou negativní emoce nahrazeny pozitivními, dochází k prospěšným fyzickým změnám. Tým odborníků na emoce z celého světa sdílí svou moudrost a metody na odstranění negativních emocí, aby ukázali lidstvu cestu ke zdraví a osvícení.

Dokument E-Motion 2.0 je takovou vstupní branou k pochopení, jak naše emoce fungují. Co nám brání najít svého ideálního partnera? Jak k nám promlouvá nemoc? Proč se nám některé situace v životě opakují stále znovu a znovu? A jak můžeme prožívat spokojený život ve zdraví? Odpovědi nejen na tyto otázky můžete najít v tomto 70-ti minutovém dokumentu, který Vám nabízí nový náhled na souvislosti Vašeho života.

"E-Motion bude mít velmi pozitivní vliv na vývoj lidského vědomí."

~ Bruce H. Lipton, Ph.D. ~

Video je dostupné 12 měsíců od zakoupení a lze jej přehrát (zobrazit) celkem 12x. 

V dokumentu E-Motion 2.0 je spousta zajímavých informací, proto Vám doporučujeme se k dokumentu čas od času vrátit. Vždy tam totiž uslyšíte něco, co jste před tím nezaznamenali a většinou je to informace, kterou zrovna slyšet potřebujete. 


Online diskuze se Zuzanou Šimečkovou k dokumentu E-Motion 2.0:

  • pondělí 28. 11. 2022, 19:00 - O emocích a jak s nimi pracovat
  • pondělí 12. 12. 2022, 19:00 - Emoce a vztahy

Více informací a registraci najdete ZDE.


"Tento dokument mi otevřel oči. Uvědomila jsem si, že mě emoční nastavení ovlivňuje víc, než jsem si do té chvíle dokázala představit. Taky mi došlo, že jsem dlouhou dobu své emoce potlačovala. A přesně tady začalo mé zkoumání. Zkoumání souvislostí mezi tím, co cítím a tím, co se mi v životě děje. Protože nic není náhoda."

~ Zuzana Šimečková ~


Odborníci vystupující v dokumentu E-Motion 2.0: 

Alain Herriott, Dr. Bradley Nelson, Dr. Darren Weissman, Dr. Joe Dispenza, Don Tolman, Nassim Haramein, Neale Donald Walsch, Raymon Grace, Robert G. Smith, Sonia Choquette, Dr. Amelia Hardwick, Michelle Schrader, Jonathan Tripodi.

Režie: Frazer Bailey

Produkce: Justin Lyons

Stopáž: 72 min.

Rok výroby: 2014

České znění