Víkendový pobyt na statku Anglická sezóna SEBE-LÁSKA, SEBE-PŘIJETÍ, SEBE-VĚDOMÍ

PŘIPRAVUJEME NOVÝ TERMÍN, 3denní pobyt s jógou a programem na podporu sebe-lásky, sebe-přijetí a sebe-vědomí

Cena: brzy více informací

Vede: Zuzana Šimečková

SEBE-LÁSKA, SEBE-PŘIJETÍ, SEBE-VĚDOMÍ - trochu "profláklá" slova, na která už mnozí mohou mít alergii. A přesto bychom na ně neměli zanevřít, protože tyto kvality ovlivňují náš život na mnoha úrovních. Jak je pěstovat, proč jsou tak důležité a jak je možné, že se spíše nemáme, než máme rádi? O tom tento pobyt bude. 


Nádherné prostředí statku Anglická sezóna v Hobšovicích u Slaného je ideálním prostředím pro relaxaci, naladění se na sebe a prožití krásných dní se skupinou podobně naladěných lidí. Prostor bude i na procházky a koupání v biotopu.


Cena zahrnuje: ubytování na 2 noci (v krásných podkrovních kójích v meditárně - každá pro 2 osoby se závěsy pro větší soukromí), plnou vegetariánskou penzi, čaj a vodu po dobu celého pobytu a připravený program (VÍCE INFORMACÍ NÍŽE).


Počet míst je omezen.Rezervace

A co nás čeká?

JÓGA - užijeme si společně lekce Hatha a Jin jógy, které vždy uzpůsobuji dané skupině, která se sejde podle aktuálního rozpoložení a naladění. Moje lekce jsou pomalejší a terapeutické. Jsou vhodné jak pro jógové nováčky, tak pro pravidelně praktikující. Každou pozici lze upravit tak, aby vyhovovala i lidem s pohybovým omezením.

PROČ SEBE-LÁSKA, SEBE-PŘIJETÍ A SEBE-VĚDOMÍ? Protože je to téma u každé druhé konzultace s mými klienty. Možná i proto, že je to od dětství i moje velké téma a vím, jak to může být těžké naučit se sebe bezpodmínečně milovat a přijímat. Jsou to kvality, které máme často pošramocené a ovlivňují náš život ve všech směrech. Pokud tyto kvality nemáme zdravě vybudované, je těžké být sebe-vědomým jedincem.

Mohu Vám slíbit, že po tomto pobytu budete mít tyto kvality vybudované a budete odjíždět sebe-vědomí, budete pociťovat bezpodmínečnou sebe-lásku a budete si vědomi své sebe-hodnoty v tom nejvyšším smyslu? Nemohu. Někdy to může být dlouhodobý proces, který vyžaduje trpělivost a vědomou práci.

Co Vám ale mohu slíbit je, že budete vědět, proč tyto kvality začít pěstovat a odkud pramení to, že sebe-vědomím, sebe-láskou a pocitem sebe-hodnoty neoplýváme. Ale hlavně budete vybaveni praktickými tipy a jednoduchými technikami, jak začít a postupnými kroky dosáhnout stavu zdravě sebe-vědomé bytosti, která se bezpodmínečně přijímá a miluje. To celé podpoříme Bachovými esencemi, které Vám namíchám, přímo na tato témata.

MASÁŽ - je možné domluvit s báječnou masérkou Veronikou (masáž není v ceně pobytu). 

Těším se na Vás všechny. Zuzana


pátek 29. 7. - den příjezdu

po 14:00 - příjezd

17:00 - seznámení + 1. část programu

18:30 - večeře

20:00 - promítání dokumentu E-Motion 2.0


sobota 30. 7.

7:30 - ranní jóga se Zuzkou

9:00 - snídaně

10:00 - 2. část programu

12:30 - oběd

14:30 - 3. část programu

17:00 - klidná večerní jóga

18:30 - večeře


neděle 31. 7. - den odjezdu

7:30 - ranní jóga se Zuzkou

9:00 - snídaně

10:00 - uzavření pobytu, sdílení dojmů, dotazy, koupání v biotopu,... :)

12:30 - oběd

odjezd po obědě

* program může být lehce upraven podle aktuálního naladění a potřeb skupiny


O STATKU ANGLICKÁ SEZÓNA
Statek Anglická Sezóna je klidné místo ve vesnici Hobšovice, která je vzdálena pouhých 30 km severně od Prahy. Přesto nezasažené civilizačním stresem a stranou turistického ruchu. Statek je jako stvořený pro skupinová setkání všeho druhu. Interiéry ve stylu staré Anglie zapůsobí na všechny Vaše smysly. Statek byl velmi citlivě zrekonstruován nynějšími majiteli, kteří dbají o jeho rozvoj a udržitelnost. Biotop, klidná zahrada a domácí kuchyně z lokálních surovin jsou už jen milým bonusem.

Více informací o statku.